Parea

Pareo jest tradycyjnym strojem noszonym przez kobiety na Tahiti, ma postać spódnicy zbliżonej swoim wyglądem do malajskiego saronga. Obecnie pareo przyjmuje postać chusty w kształcie prostokąta, kwadratu bądź trójkąta, noszonej jako dodatek do damskiego stroju kąpielowego wiąże się ją zwykle na biodrze.

Pareo plażowe jest ciekawym dodatkiem do stroju kąpielowego dostępne jest w bogatej palecie kolorystycznej oraz krojów z pewnością każda kobieta dopasuje chustę do swojego kostiumu kąpielowego.

Idealny dodatek na plaże - narzutka na bikini

Zwiewna narzutka na bikini będzie idealnym wyborem kiedy zechcesz udać się na romantyczny spacer nadmorskim deptakiem bądź kiedy będziesz chciała się wybrać do restauracji czy kawiarni. Zmysłowa narzutka na bikini to delikatne zwiewne pareo, które w zestawie z kapeluszem, okularami i klapkami przyciągnie nie jedno męskie spojrzenie.

Jeżeli chcesz w wygodny sposób zakryć ciało bez całkowitej zmiany stroju to idealnym wyborem będzie Chusta plażowa. Pareo plażowe można bez problemu narzucić na ramiona lub przepasać biodra. Dostępne są tez parea z ramiączkami dzięki którym w szybki sposób zrobisz sukienkę plażową.

Narzutka na bikini będzie dobrym rozwiązaniem dla pań chcących ukryć mankamenty swojego ciała na plaży. Pareo na plażę to tez dobry sposób na ochronę ciała prze promieniowaniem słonecznym.

28 produktów w kategorii Parea

Pokazano 1-24 z 28 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-24 z 28 pozycji